LEI Register uruchamia darmową promocję Legal Entity Identifier i wprowadza nowy model subskrypcji LEI – FastLEI

FastLEI

W branży LEI nastąpiła zmiana: organizacje będą mogły uzyskać lepszą dokładność danych LEI przez subskrypcjędo miesięcznej usługi LEI, obejmującej darmową promocję pierwszego stworzenia LEI.

 Tallinn, Estonia. 7 Maja 2019 – LEI Register, pionier w zapewnianiu i zarządzaniu Legal Entity Identifiers (LEI), ogłosił uruchomienie nowej usługi Legal Entity Identifier FastLEI, która wprowadza model subskrypcji dla organizacji korzystających z LEI. Po raz pierwszy w branży LEI, można skorzystać z korzyści subskrypcji, obejmujących darmowe okresy tworzenia LEI, automatyczną weryfikację dokładności danych, oraz stałe miesięczne opłaty.

LEI tradycyjnie są ważne przez rok. Ze względu na nieczęste i skomplikowane procesy odnawiania, wiele organizacji zapomina o odnowieniu LEI, co powoduje utratę ważności. Nieważny LEI może powodować problemy natury administracyjnej oraz wstrzymywać lub anulować transakcje wymagające aktywnego LEI.

Oferując usługę subskrypcji FastLEI, LEI Register zapewnia LEI, a następnie utrzymuje comiesięczny, nie coroczny, stosunek biznesowy z organizacją. Subskrypcja obejmuje także częste zautomatyzowane walidacje zmian danych, pomagające w utrzymywaniu aktualności LEI. Ta znaczna zmiana w zarządzaniu LEI zmniejszy ryzyko utraty ważności i znacznie uprości zarządzanie LEI dla przedsiębiorstw wszystkich rozmiarów.

Toomas Pavelson, prezes LEI Register, powiedział: „Klienci chcą być pewni, że ich LEI są ważne i aktualne, co pozwala im na proste prowadzenie interesów. Oferując FastLEI w modelu subskrypcji, zapewniamy częstsze weryfikacje danych, co sprawia, że dane LEI są aktualne, co z kolei sprawia, że transakcje klientów i weryfikacja LEI przebiegają bezproblemowo, bez żadnych problemów konfliktów informacji organizacji.”

Paul Tourret, CDO w Ubisecure RapidLEI powiedział: „Trend kupowania i korzystania z produktów cyfrowych w modelu subskrypcji stał się normą w ciągu ostatnich 10 lat. Większość cyfrowych usługodawców przeszło na model oznaczający przewidywalne miesięczne koszty. Większość firm preferuje pewność, że ich LEI nie straci ważności jeżeli któryś pracownik zapomni o rocznym odnowieniu, a także, że utrzymują dokładność danych LEI przez stały monitoring. Usługa FastLEI od LEI Register przeciera nowe szlaki w branży, jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy przy wdrażaniu tej nowej usługi na rynek.”

Przez współpracę z RapidLEI, akredytowaną usługą wydawania LEI od Ubisecure, klienci LEI Register mogą skorzystać ze zautomatyzowanego procesu wydawania LEI oraz API wydające LEI w jednej sesji. Połączenie automatyzacji oraz API upraszcza tradycyjny proces uzyskiwania LEI, skracając go z dni do minut.

Wraz z promocyjnym uruchomieniem usługi, subskrypcja obejmuje darmowe stworzenie LEI, ważne do 60 dni bez opłat.

FastLEI dostępne jest natychmiast z fast-lei.com, do 60 dni za darmo. Po zakończeniu darmowego okresu, klienci chcący utrzymać LEI poniosą opłatę £9 miesięcznie.